Projekty

Hubneme do plavek

Hubneme do plavek je úspěšná a vlastně už tradiční reality show o sedmi statečných, čtyřech porotcích, obrovském nasazení a velké odvaze zapojit se do hubnutí pod neúprosnými hledáčky všudypřítomných kamer a fotoaparátů.

Více...

Jste, to co jíte

Obrovskou popularitu získal Petr Havlíček díky televiznímu pořadu Jste to, co jíte. Šlo o sérii několika samostatných dílů, natáčených pokaždé s jinými účastníky.

Více...

Unilever – Zasaď se o lepší svět

Petr Havlíček byl jako odborník na výživu a zdravý životní styl přizván do projektu společnosti Unilever „Zasaď se o lepší svět“. Soutěž byla určena pro studenty českých a slovenských vysokých škol zacílená na otázku zlepšení kvality života (nejen) v jejich bezprostředním okolí.

Více...

Vím, co jím a piju

Program "Vím, co jím a piju" je součástí globálního programu "The Choices Programme", který umožňuje spotřebitelům lepší orientaci v nabídce potravin.

Více...

VitalFood

Petr Havlíček dlouhodobě spolupracuje se společností Aramark. V rámci projektu VitalFood je zapojen do unikátního programu, systému tvorby a realizace odlehčených a zdravých receptur.

Více...

Zdravě myslet, zdravě žít

Petr Havlíček tvoří nedílnou součást projektu Zdravě myslet, zdravě žít. Jde o celorepublikovou tour, se kterou Petr spolu s Petrou L. Krajčinovič a Jitkou Vlkovou navštívili v roce 2015 víc jak 30 měst a účastnili se i několika tématických akcí.

Více...

Zhubnichytře

Unikátní on-line projekt - nejrozsáhlejší videokurz o hubnutí a zdravém životním stylu pod vedením Petra Havlíčka.

Více...