Reference

Petr (32)

Rád bych se s vámi podělil o svůj příběh. Vlastně bylo několik důvodů proč jsem se rozhodl změnit svůj stravovací režim. Měl jsem o 14 kg více než bych měl mít, prakticky jsem nevěděl, jaká jídla, suroviny a v jakém množství mohu jíst v průběhu dne, abych se cítil spokojeně. Vždy jsem jedl buď mnoho jídla, jindy zase málo a tak se to střídalo stále dokola. Rozhodl jsem se navštívit Centrum Petra Havlíčka, kde jsem dle referencí věděl, že hned napoprvé budu v odborných rukou. A taky to tak bylo. Všichni, se kterými jsem se setkal během návštěv, byli milí a vše probíhalo v přátelské atmosféře. Po vyšetření jsem obdržel sepsaný stravovací plán, který byl určený přímo pro mě. Od té doby, co se podle něj stravuji a dodržuji předepsaná množství surovin, jsem zhubl zmíněných 14 kg a váha se mi stabilizovala. Cítím se skvěle. Doporučuji všem, kteří uvažují o změně, aby navštívili Centrum Petra Havlíčka.

Honza (57)

Když mi tělo dalo najevo, že se k němu nechovám zcela nejlépe, začal jsem hledat cestu ke zlepšení. To byl počátek roku 2015. Lékaři mi jen přidávali různé medikamenty. Já jsem však nechtěl žít jen díky lékům. Rozhodl jsem se změnit životní styl. Pochopitelně jsem nechtěl zkoušet a hledat, ale svěřit se lidem, kteří mi ukáží tu správnou cestu jak se změnit. Tak mi nabídka mé zdravotní pojišťovny, o možnosti zařazení do programu "Změním se", oslovila. A když jsem se dočetl, že zdravotní pojišťovna spolupracuje s Centrem Petra Havlíčka, pak jsem nezaváhal ani chviličku. Dostal jsem se k odborníkům s maximálními zkušenostmi. Oni mi celkově vyšetřili a ukázali jak na tom jsem a zároveň ukázali cestu jak to řešit. Neprohloupil jsem! Během tří měsíců důsledného dodržování nastavených pravidel jsem se zbavil vysokého cholesterolu, vyššího krevního tlaku a 15 kilogramů nadváhy. Dramaticky jsem se opravdu změnil. Začal jsem každé ráno cvičit. Pětkrát týdně sportovat a již tři roky si naplno užívám života bez jakýchkoli medikamentů. Stále udržuji váhu v ideálním rozmezí. Od roku 2016 jsem dokonce začal běhat běžecké závody, kterých se účastním dodnes. To vše jen díky cestě kterou mi ukázal tým odborníků v Centru Petra Havlíčka. Moc všem děkuji.

Laura

Dobrý den, Vy jste prostě úžasní! Každý den si libuji nad dokonalostí kursu, baví mě to, jako nikdy žádná jiná dieta. A že už jich bylo! Ona to ale přece není dieta... První týden rychle utekl a 1,8 kg je dole, ani nevím jak.:-) Budu se vážit vždy v pondělí ráno. Jídla jsou výborná, videa a pracovní sešity jsou úžasné! Po překonání úskalí s počítačem mě to moc baví.:-) Hlavně vítám psychickou podporu. Při starostech u mě vždy nastane problém s dodržováním zdravého jídelníčku. Na všem tom je vidět, že jsem ve velmi dobrých rukou a svitla mi hvězdička naděje, že budu úspěšná v hubnutí a naučím se jinak stravovat. Diety jsou k ničemu a jojo efekt nikdy nespí!!! Vítám možnost individuální konzultace pro nás, kterých jste se s takovou profesionalitou ujali. Já sama mám alergii na 90% potravin! Lékař řekl, ať to neřeším. Beru léky a jím vše, co snesu. Naštěstí neupadnu do anafylaktického šoku, jako mnozí hůř postižení alergikové a netrpím celiakíí, cukrovkou, či jinou vážnou chorobou v souvislosti s výživou. I když, musím přiznat, že z toho mého problému moc velkou radost nemám. Nedostatečná činnost štitné žlázy mi to taky neulehčuje, ale já se snažím dodržovat Váš jídelníček a řídím se všemi instrukcemi, které poskytujete. Jistě, že si musím zeleninu déle tepelně upravovat, ale jím také syrovou, která mi nevadí. V šedesáti letech mám už své zkušenosti a nemám žádný problém je použít. Volím si to trošku jinat povařit, než aby mě to odradilo. Jediný problém mám s pohybem, ale tím se nechci stresovat. Budu raději postupovat pomalu a mírně, než to pak muset vzdát. Mám před sebou, myslím, reálný cíl a nikam nespěchám. Moje nadváha je opravdu velká a vím, že tohle se musí řešit dlouhodobě. Poprvé za 40 let marného hubnutí a velkého tloustnutí mi svitla naděje. Ještě jednou vám moc děkuji za obdivuhodně profesionální a přitom příjemně lidský přístup. P.s. Vždy mě radostně potěší, jak pan Havlíček lehounce mlaskne nad talířem, když vysvětluje přípravu.:-) Moc Vás zdravím a moc si Vás vážím. Držte mi palce, ať to tentokrát dám...

Pavlína (50)

Do rukou Petra Havlíčka jsem se svěřila na základě pořadu Jste to, co jíte. Viděla jsem ho v televizi a říkala jsem si, že on mi určitě pomůže. Chodila jsem totiž léta po doktorech a chtěla zhubnout. Všichni mě stále posílali na operaci žaludku, kteoru jsem odmítala. Držela jsem diety a vždy nabrala. Až jsem se projedla na 110 kg. Začaly mě bolet kolena, pohyb mi dělal problémy a přitom jsem jako mladá sportovala. Teprve, když jsem uviděla příběhy účastníků televizní šou a Petra v akci, říkala jsem si, že zkusím své štěstí u něj v centru. A tak jsem jednoho dne byla objednaná na kontrolu k panu Havlíčkovi. Prošla jsem různými testy, konzultacemi, úpravou jídelníčku. A nyní po roce se mohu pochlubit. Zhubla jsem již 23 kg. Mé hubnutí ještě není u konce, ještě chci pokračovat. Ale chci poděkovat panu Havlíčkovi, za to, že to nevzdává a pomáhá i těm, které mnozí odepsali. Nepředepisuje diety, nenutí lidi hladovět. Jím totiž mnohem víc, než předtím. A opravdu chutně. děkuji, že jste.

Mirek (40)

Díky zátěžovým testům, které jsem si nechal udělat v Centru Petra Havlíčka jsem zcela zlepšil svou kondici a začal běhat. Dokonce se mi letos povedl uběhnout maraton. Jsem domluvený, že za půl roku si své testy nechám znovu zkontrolovat. Díky.

Jana (33)

Děkuji Centru Petra Havlíčka a speciálně Petrovi. Měla jsem problémy se zažíváním, nikoli s váhou. Díky vyšetření potravinových intolerancí jsem zjistila, že mám intoleranci nejen na lepek, ale také na mléko, fazole, maliny a celer. Petr Havlíček mi na základě těchto vyšetření pomohl sestavit jídelníček. Už se podle něj asi 3 měsíce stravuji a mé zažívání se velmi spravilo. Mám také více energie, lepší pleť a přestala mě bolet hlava. Díky vám všem v Centru Petra Havlíčka. Svěřit se do péče takových odborníků je radost.