Naše programy

Výživa při hubnutí

Ideální program pro všechny, kteří chtějí dostat svou váhu trvale pod kontrolu. Společně pojmenujeme příčiny potíží a najdeme cestu ven. Vše řešíme komplexně, a přitom každému klientovi na míru.

Více...

Hubnuti Active ilustrační obrázek

Hubnutí Active

Ideální program pro všechny, kteří chtějí dostat svou váhu trvale pod kontrolu. Společně pojmenujeme příčiny potíží, zjistíme krizové momenty a nastavíme optimální míru fyzické zátěže. Vše řešíme komplexně včetně následné péče.

Více...

Výživa pro děti

Naučíme vás i vaše děti pochopit a aplikovat zásady zdravého stravování. Cílem programu je, aby se vhodné jídlo a přiměřená pohybová aktivita staly automatickou součástí denního režimu dítěte.

Více...

Výživa pro sportovce

Program vhodný pro profesionální i rekreační sportovce. Na základě vašeho sportovního cíle nastavíme optimální výživový a tréninkový plán. Na výživu sportovců se specializujeme přes 20 let!

Více...

Výživa pro těhotné ženy

Program péče o nastávající maminky, díky kterému zajistíte sobě i svému miminku plnohodnotný přísun živin pro zdravý vývoj a celkovou duševní a psychickou pohodu. Společně najdeme optimální jídelníček a přiměřený pohyb.

Více...

Naše služby

 • Analýza stravování

  Dokážeme zjistit, jakých chyb se dopouštíte ve svém stravování, jaký je váš denní energetický příjem a výdej a jaký je váš příjem základních živin, vlákniny, cholesterolu, minerálů, stopových prvků a vitaminů.

  Více...

 • Analýza tělesného složení

  Díky speciálnímu přístroji Bodystat Quadscan 4000 s medicínskou certifikací jsme schopni zjistit procento tuku, vody a aktivní tělesné hmoty ve vašem těle. Tyto výsledky pak společně s dalšími využijeme k sestavení speciálních výživových plánů či plánů pro váš zdravý životní styl.

  Více...

 • Bodymetrix

  Představujeme inovativní systém měření složení těla na bázi ultrazvukového měření těla. Jedná se o tzv. adipometr. Při skenování adipometr zobrazuje informace o aktuálním stavu svalové tkáně, podkožního tuku a hlubokých tuků a také doporučení o dietě a cvičení. Při pravidelných měřeních přístrojem v průběhu tréninku, je možné názorně sledovat změny, k nimž v těle klienta dochází. A to zcela detailně.

  Více...

 • Kineziologie

  Kineziologie je část rehabilitace, která se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového systému organismu. Je vhodná pro ty klienty, kteří mají problém či chtějí posílit svůj pohybový aparát.

  Více...

 • Kontrola

  Individuální přístup ke klientovi samozřejmě obsahuje pravidelné kontroly, díky kterým zjistíme, jak se vám daří pracovat s našimi doporučeními. Na základě kontrolních testů dokážeme klientovi daleko lépe individualizovat a upravovat naše doporučení.

  Více...

 • Konzultace

  Konzultace je jednou ze základních součástí naší práce. Je důležitá pro individuální přístup a práci s klientem.

  Více...

 • Nepřímá kalorimetrie

  Touto speciální metodou jsme schopni zjistit, jaké množství energie spálí vaše tělo v klidu. Na základě výsledků dokážeme určit, nejen jaká je vaše klidová energetická spotřeba (hodnota klidového metabolismu), ale i využití jednotlivých živin (tuků a cukrů) v klidovém režimu. Hodnoty jsou součástí testů, které jsou nezbytné pro sestavení stravovacího plánu.

  Více...

 • Potravinové intolerance

  Na základě imunologického vyšetření krevního séra, jsme schopni zjistit sníženou či téměř žádnou toleranci určitého druhu potravin.

  Více...

 • Zátěžové testy

  Díky tomuto vyšetření jsme schopni zjistit aktuální fyzickou kondici a dále stanovit pásma intenzity zátěže vhodné buď pro spalování tuků či zvyšování kondice a nebo pro rozvoj maximální výkonnosti.

  Více...

 • Zpracování individuálního stravovacího plánu

  Na základě našich odborných vyšetření, pohovorů a analýzy vašeho stravování a životního stylu vám na míru sestavíme individuální stravovací plán s širokou možností sestavení jídelníčku a doporučením na chutné, ale zdravé recepty.

  Více...

Objednávka

Chceme být správnou navigací na vaší cestě zdravým životním stylem, začněte zadáním objednávky.

V objednávce prosím zadejte své jméno, email a pro rychlejší komunikaci telefonní číslo. My vás budeme do 5 pracovních dnů kontaktovat a společně pro vás vybereme vhodný program nebo jednotlivou službu. V případě že jste si již program či službu vybrali, prosím uveďte tuto skutečnost do poznámky.

Uděluji tímto společnosti Centrum Petra Havlíčka, s. r. o., se sídlem Novodvorská 1062/12, Praha 4, PSČ 142 00, IČO: 24288233, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 193274 souhlas se zpracováním svých osobních údajů pro účely poskytnutí služeb. Souhlas se zpracováním uvedených údajů a s využitím mého elektronického kontaktu poskytuji dobrovolně a na dobu 5 let. Dále prohlašuji, že poskytnuté údaje jsou pravdivé. Tento souhlas může být kdykoliv písemně odvolán. Subjekt má v souladu se z.č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů zejména právo na blokování, doplnění nebo opravu, jakož i právo na likvidaci osobních údajů.
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro společnost Centrum Petra Havlíčka, s. r. o., se sídlem Novodvorská 1062/12, Praha 4, PSČ 142 00, IČO: 24288233, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 193274 za účelem zasílání pravidelného informačního newsletteru a dalších obchodních sdělení. Souhlas se zpracováním uvedených údajů a s využitím mého elektronického kontaktu poskytuji dobrovolně a na dobu neurčitou. Dále prohlašuji, že poskytnuté údaje jsou pravdivé. Tento souhlas může být kdykoliv písemně odvolán. Subjekt má v souladu se z.č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů zejména právo na blokování, doplnění nebo opravu, jakož i právo na likvidaci osobních údajů.