„Existuje-li něco, co chcete změnit u svého dítěte, zamyslete se nejprve, zda to není něco, co byste měli změnit u sebe.“ - Carl Gustav Jung

  • Vyvážené stravování pro rostoucí dětský organismus
  • Vytvoření základů správných stravovacích návyků už v dětském věku
  • Prevence obezity v dospělosti
  • Plán na plnohodnotnou stravu pro sportovně aktivní děti

Program, díky kterému naučíte svoje děti zásadám zdravého stravování? Tady je. Víme, jak důležité je, aby rodič i jeho dítě pochopili, jak má vypadat pitný režim, skladba jídelníčku, které potraviny jsou zdravé a které naopak škodí, a přijali to jako součást svého života. Ideálním výsledkem je, aby se vhodné jídlo stalo jakousi automatickou součástí denního režimu dítěte. Program Výživa pro děti pracuje s dětmi, které potřebují zhubnout, přibrat, nebo které již ve svém věku výkonnostně sportují, a tudíž musí svému tělu dodávat správné živiny v dostatečném množství. A pracuje pochopitelně a často především s jejich rodiči. Je vhodný pro děti od šesti let, pro děti zdravé i ty, které trpí nějakou chorobou, sportovce i nesportovce, děti, které mají zdravou váhu, nadváhu, obezitu nebo i podváhu.

Program obsahuje:

Vstupní část:

Výstupní část:

Důležité: V případě zdravotních problémů je nutné dodat zprávy od ošetřujícího pediatra, popřípadě i jeho doporučení a souhlas. V případě poruch příjmu potravy striktně vyžadujeme souhlas a spolupráci ošetřujícího psychologa či psychiatra! Před vstupní částí si zajistěte rozbor biochemie krve u ošetřujícího lékaře. Pokud nelze jinak, je možné jej dokoupit i v našem centru.

V odůvodněných případech doporučujeme program doplnit o:

Máte zájem o tuto službu? Neváhejte nás kontaktovat

Chci se nezávazně objednat